Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання  

 

 
 
 
 
 

О сайте

Этот сайт создан с помощью программы "Мини-Сайт".
ООО "Корс-Софт" - программы для бизнеса. www.kors-soft.ru

1

 

Клуб "Лідер"

 

Згідно з статутними завданнями ГО "ЦІПЗН" членами організації прийнято рішення започаткувати інформаційно-освітній проект - клуб "Лідер"

Метою є:

сприяння підвищенню рівня грамотності населення, інформаційно-методична підтримка батьків і дітей в питаннях які виникли в них  в сфері освіти, надання можливості безоплатно відвідувати заняття соціально незахищеним верствам населення  та стати справжніми лідерами.

 

В клубі буде надаватись інформаційна підтримка, будуть проводитись заняття з допомоги у під вищенні рівня знань загальноосвітніх предметів, підтримка у підготовці домашніх завдань, підготовка до здачі тестувань.

 

   

2

 

 «Покращення якості життя інвалідів, родин, які мають дітей-інвалідів через підвищення їх правової грамотності»

 

Проект створюється з метою підвищення правової грамотності вищезазначеної категорії громадян, посилення соціальної відповідальності громадськості, пропонується створення, технічне оснащення та організація роботи служби правової допомоги(ресурсного центру правової інформації та підтримки для осіб з інвалідністю та їх родин).

Метою проекту є:

-          підвищення поінформованості інвалідів, членів їх родин, та родин, де є діти-інваліди про державну підтримку;

-          надання гарантованого переліку інформаційних, консультаційних та освітніх послуг;

-          залучення  молоді, осіб з інвалідністю до соціально важливої діяльності з метою подолання перешкод, з якими стикаються вищезазначені категорії громадян на шляху до рівних можливостей у сфері громадських відносин.

Завдання проекту:

- надання підтримки інвалідам, членам їх родин, та родинам, де є діти-інваліди через мобілізацію інформаційних ресурсів;

- формування та забезпечення діяльності інфраструктури юридичної підтримки інвалідів, членів їх родин, та родин, де є діти-інваліди;

- надання адресної інформаційної, консультаційної, освітньої підтримки інвалідів, членів їх родин, та родин, де є діти-інваліди;

- підвищення рівня інформованості та правової свідомості інвалідів, членів їх родин, та родин, де є діти-інваліди;

- розробка методичних матеріалів, практичних посібників по актуальних темах правого забезпечення інвалідів, членів їх родин, та родин, де є діти-інваліди;

- проведення навчальних семінарів для громадських організацій інвалідів, інвалідів, членів їх родин, та родин, де є діти-інваліди з основних питань правового законодавства;

- взаємодія із засобами масової інформації з питань висвітлення та обговорення проблем у сфері правового захисту інвалідів, членів їх родин, та родин, де є діти-інваліди;

- взаємодія з різними організаціями, установами, фізичними особами, які займаються питаннями правового захисту населення;

- взаємодія з територіальними установами, які забезпечують соціальну реабілітацію інвалідів.

 дозволит

В результаті реалізації даного проекту очікується підвищення соціальної активності інвалідів, членів їх родин та родин, де є діти-інваліди. Робиться суттєвий крок до покращення якості життя інвалідів, родин, які мають дітей-інвалідів через підвищення їх правової грамотності.

 

Чисельність інвалідів у місті Києві за статистичними даними останніх років складає більше 146 тис. осіб. В тому числі інвалідів І групи – близько 17 тис. осіб, інвалідів ІІ групи – більше 72 тис. осіб, інвалідів ІІІ групи – більше 46 тис. осіб та дітей-інвалідів більше 12 тис. осіб.

Дуже часто світ осіб з інвалідністю замкнутий у рамках однієї родини, одного, невеличкого кола спілкування, часто обмеженого самими близькими людьми та знайомими з такими ж проблемами здоров’я. Та, нажаль, мають місце чисельні приклади порушень різними організаціями та установами існуючих законів, які захищають права та надають пільги інвалідам, членам їх родин та родинам, де є діти-інваліди. Тому власний недостатній освітній рівень та слабка правова захищеність відтісняють інвалідів та членів їх родин до групи самих бідних верств населення, посилюють у їх кругах пасивність та утриманські настрої.

Тому суттєвим кроком до покращення якості життя інвалідів, родин, які мають дітей-інвалідів через підвищення їх правової грамотності є реалізація проекту «Покращення якості життя інвалідів, родин, які мають дітей-інвалідів через підвищення їх правової грамотності». Проектом передбачено створення служби надання правової консультації та допомоги.

Служба буде обладнана сучасними засобами зв’язку, інтернет мережею, комп’ютерною та копіювальною технікою, довідковою літературою.

За особистими, письмовими, телефонними чи он-лайн зверненнями інвалідам, членам їх родин буде надаватись  допомога за такими питаннями:

-          встановлення інвалідності;

-          формування індивідуальної програми реабілітації інваліда та дитини-інваліда, отримання різних реабілітаційних послуг;

-          реалізація права інваліда на безперешкодний доступ до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктур;

-          житлове право (приватизація, обмін, продаж квартир, дарування та інше.);

-          успадкування (заповіт, довічна рента та інше.);

-          трудове право (звільнення, прийом на роботу, оплата праці та інше).

Служба розробляє методичні матеріали, практичні посібники по актуальних темах правого забезпечення інвалідів, членів їх родин, та родин, де є діти-інваліди, наприклад:

-          встановлення інвалідності (запитання і відповіді);

-          індивідуальна програма реабілітації (запитання і відповіді);

-          пільги інвалідам І групи;

-          пільги інвалідам ІІ групи;

-          пільги інвалідам ІІІ групи;

-          пільги дітям-інвалідам;

-          спадкове законодавство (питання та відповіді);

-          трудове право (питання і відповіді);

-          житлове право (питання і відповіді);

 буде займатися проведенням навчальних семінарів для громадських організацій інвалідів, інвалідів, членів їх родин, та родин, де є діти-інваліди з основних питань інвалідності та правового захисту:

-          правовий  захист дітей інвалідів;

-          правовий захист інвалідів Чорнобильців;

-          правовий  захист інвалідів війни та армії;

 

Служба взаємодіятиме із засобами масової інформації з питань висвітлення та обговорення проблем у сфері правового захисту інвалідів, членів їх родин, та родин, де є діти-інваліди. Організує написання статей, інтерв’ювання провідних фахівців у галузі правового захисту інвалідів.

 

 

 

Свої побажання та пропозиції надсилайте на електронну адресу:

 cipzn@ukr.net

Довідки за телефонами:

(044) 592-76-97, (050) 816-87-13.